پنجشنبه 2 اسفند 1397   01:52:10
اخبار و رویدادهای مهم
12:461397/4/13 چهارشنبه
بازدید معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه از منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران بازدید به عمل آوردند.
مهندس عراقی مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، به همراه توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و جمعی  از مدیران و مسئولین شرکت ملی گاز ایران از ستاد مرکزی منطقه دو بازدید نمودند.
در جلسه ای که در حاشیه این بازدید برگزار گردید مهندس عراقی در ابتدای سخنان خود منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران را منطقه ای پویا، توانمند، خلاق دانست و از آن بعنوان منطقه ای نوآور و سرآمد نام برد.
عراقی گفت: جا دارد از تمامی کارکنان این منطقه به دلیل آن که خدمت گزاری به ملت عزیز را جز مهمترین سرفصل های کاری خود دانسته و همیشه در این مسیر پیشقدم بوده اند تشکر و قدردانی نمایم.
وی همچنین در مورد ایجاد شادمانی و نشاط سازمانی و این که چگونه می توان شادابی و نشاط را در محیط سازمان برقرار نمود سخنان بسیار ارزشمند و کاربردی را اظهار داشت.
در این جلسه توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن اشاره به اینکه منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران، قلب تپنده شرکت انتقال گاز کشور می باشد گفت: جایگاه ویژه و ماموریت خطیری که امروزه بر دوش همکاران منطقه دو می باشد بر هیچکس پوشیده نیست، تا آن جا که در راستای تحقق خودکفایی این منطقه جز مناطق پیشتاز به  حساب می آید.
شایان ذکر است در ابتدای جلسه گلستانه مدیرمنطقه دو عملیات انتقال گاز ایران گزارش مبسوطی از عملکرد و فعالیت های شاخص انجام شده را در قالب پاورپوینت برای حضار ارایه نمود.تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما