جمعه 4 بهمن 1398   01:19:09
اخبار
آدرس جدید سایت شرکت انتقال گاز ایران
آدرس جدید سایت شرکت انتقال گاز ایران
مراسم تودیع و معارفه مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز برگزار شد
 • 1398/7/28 يكشنبه مراسم تودیع و معارفه مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز برگزار شد
  مراسم تودیع ناصرعلوی شهری و معارفه محمد کامل مدیران سابق و جدید منطقه چهارعملیات انتقال گاز، با حضور مدیرعامل شرکت انتقال گاز و جمعی از مدیران ارشد صنعت نفت استان های تابعه، برگزار شد.
  مراسم تودیع ناصرعلوی شهری و معارفه محمد کامل مدیران سابق و جدید منطقه چهارعملیات انتقال گاز، با حضور مدیرعامل شرکت انتقال گاز و جمعی از مدیران ارشد صنعت نفت استان های تابعه، برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی منطقه چهار عملیات انتقال گاز؛ سعید توکلی، مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تقدیر از خدمات شایسته علوی شهری و بیان خصوصیات مدیریتی وی گفت: علوی علاوه بر قانون مداری و پیگیر بودن، دارای خصایص ویژه و خاصی بودند که با کمک آن توانستند به رشد منطقه کمک های شایانی کنند.
  وی افزود: همه می بایست دست در دست هم و با همکاری یکدیگر بتوانیم اهداف نهایی شرکت انتقال گاز ایران که همانا انتقال ایمن، پایدار و پاک گاز طبیعی است را به سرانجام برسانیم .
  مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، در ادامه ضمن بر شمردن منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان گفت: مدیر منطقه چهار، می بایست نفرات شاخص و کلیدی را از دل سازمان شناسایی و در جهت ارتقاء سازمانی آن ها گام بردارد تا شرکت از لحاظ توانمندی به جایگاه واقعی خود برسد.
   وی از منطقه چهاربه عنوان منطقه ای دارای توانمندی های منحصر به فرد یاد کرد و همچنین به لزوم تفکر سیستمی و انجام اقدامات براساس آن ها تأکید داشت.
  در ادامه این مراسم علوی شهری، ضمن تشکر از مدیر عامل و مدیران شرکت انتقال گاز و همراهی و همکاری آن ها در مدت زمان تصدی مدیریت به ارایه گزارش از عملکرد خود در مدت زمان مدیریت پرداخت و گفت: تمامی افتخارات کسب شده در زمان مدیریت من مرهون تلاش ها، نوآوری ها و همکاری های مستمر تک تک کارکنان این منطقه است و امیدوارم مانند گذشته با مدیریت جدید نیز همکاری های لازم را داشته و تمام تلاش خود را برای اعتلای این صنعت انجام دهند
   وی ادامه داد: بنده مدعی هستم که همکاران من شایسته ترین هستند و عاشق خدمت که در سخت ترین شرایط کاری عاشقانه به خدمت می پردازند.
  علوی شهری تصریح کرد: درطول سال هایی که در صنعت  انتقال گازتوفیق خدمت به جامعه و کشور را داشتم، همواره تلاش نمودم تا در حد بضاعت و امکان، لحظه ای از خدمت به مردم دریغ نکنم و برای اعتلاء، توسعه و به روز شدن این صنعت تلاش نمایم.
  مدیرسابق منطقه 4 تصریح کرد: افتخار اینجانب، تلاش برای اعتلای ایران عزیز و خدمت به مردم بوده است و در هر سنگری که توفیق خدمت گذاری نصیبم گردد، بدون کمترین خستگی و ناامیدی برای توسعه و شکوفایی آن کوشش خواهم کرد.
  درادامه محمد کامل مدیر جدید منطقه چهار، ضمن تجلیل از تلاش ها و زحمات مهندس علوی شهری ودیگرهمکاران خود دراین منطقه عملیاتی گفت: ان شاءالله با اراده و پشتکار و تلاش بیشتر بتوانیم در جهت نیل به اهداف بلند شرکت گام برداریم.
  وی رسیدن به بلندای افتخار وبالندگی رامنوط به وجود تلاش و پشتکار سازمانی در بین همکاران دانست و اظهار امیدواری کرد : منطقه چهار عملیات انتقال گاز همانند سالهای گذشته به جایگاه رفیع خود در صنعت انتقال گاز دست پیدا نماید.
  در پایان مراسم با اهداء هدیه از جانب هیأت رئیسه، همکاران ودوستان و لوح یاد بود مدیریتی از تلاش ها و زحمات مهندس علوی شهری تقدیر و تشکر به عمل آمد
   
بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز پتاوه به مقام نخست آزمون عملی اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران دست یافتند
 • 1398/7/28 يكشنبه بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز پتاوه به مقام نخست آزمون عملی اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران دست یافتند
  به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران آزمون عملی در تاریخ های 8 و 10 مهرماه 1398 که در تاسیسات تقویت فشار گاز اصفهان 4 و اصفهان 3 برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران آزمون عملی در تاریخ های 8 و 10 مهرماه 1398 که در تاسیسات تقویت فشار گاز اصفهان 4 و اصفهان 3 برگزار شد.
  مجتبی گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز در این رابطه گفت: از تمامی بهره بردارانی که عزم خود را جزم نمودند  تا در رقابتی دوستانه و صمیمی، توان علمی و عملیاتی خود را افزایش داده و با وارد شدن به میدان رقابت، رسالت واقعی خویش را که همانا دانش افزایی در میان دیگر همکاران می باشد، را به نمایش بگذاراند تشکر و قدردانی می نمایم.
  وی در این خصوص گفت: امروزه در منطقه دو عملیات انتقال گاز شاهد کارکنانی هستیم که با اراده پولادین به جنگ کمبود قطعات و تجهیزات رفته و به فن آوری ها و تکنولوژی های بالایی دست یافته اند.
  گلستانه گفت : از برگزار کنندگان این المپیاد کمال تشکر را داشته و برای عزیزانی که در این المپیاد حائز رتبه شده اند آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
  گفتنی است، در آزمون عملی توربو کمپرسور  زیمنس، تأسیسات  پتاوه،  تاسیسات اصفهان - دوراهان و  تاسیسات دهق - دهاقان به ترتیب مقام های اول تا سوم و در آزمون عملی توربو کمپر سور زاریا، تاسیسات پتاوه، تاسیسات اصفهان 4 ( کچوئیه ) و  تاسیسات ندوشن  حائز مقام های اول تا سوم شدند.
   
پروژه اتصال نهایی خط پالایشگاه بید بلند خلیج فارس بین خطوط اول و ششم سراسری در منطقه یک عملیات انتقال گاز
 • 1398/7/28 يكشنبه پروژه اتصال نهایی خط پالایشگاه بید بلند خلیج فارس بین خطوط اول و ششم سراسری در منطقه یک عملیات انتقال گاز
  اجرای پروژه نصب سه راهی و شیر جداساز به منظور تأمین خوراک و خروجی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس به خط رابط خطوط اول و ششم سراسری با موفقیت به پایان رسید.
  اجرای پروژه نصب سه راهی و شیر جداساز به منظور تأمین خوراک و خروجی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس به خط رابط خطوط اول و ششم سراسری با موفقیت به پایان رسید.
  به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، خضرایی مدیر منطقه با اعلام این خبر گفت: با تلاش کارکنان خطوط لوله مرکز بهره برداری بیدبلند و همکاری مرکز بهره برداری پتاوه از منطقه 2 عملیات انتقال گاز، عملیات در کوتاه ترین زمان ممکن و بصورت شبانه روزی در این منطقه به اتمام رسید.
  مدیر منطقه یک اظهار داشت: در پی هماهنگی مجموعه عملیات خطوط لوله با واحدهای HES و بازرسی فنی، عملیات گسترده خاکبرداری، برشکاری، جوشکاری، تست لوله و اتصالات، پروژه اتصال پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس با موفقیت و بر اساس الزامات ایمنی و در موعد برنامه ریزی شده به پایان رسید.
  شایان ذکر است پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس با هدف استفاده حداکثری از ذخائر راهبردی نفت و گاز کشور و همچنین افزایش ارزش افزوده از طریق تکمیل زنجیره صنعت نفت و گاز، اهمیت قابل توجهی برای کشور عزیزمان خواهد داشت.
   
کلیپ نمایشگاه دائمی خودکفایی منطقه دو عملیات انتقال گاز
فرا رسیدن اربعین حسینی تسلیت و تعزیت باد...
آزمون عملی نخستین دوره المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران منطقه پنج عملیات انتقال گاز در تاسیسات جهرم برگزار شد
 • 1398/7/24 چهارشنبه آزمون عملی نخستین دوره المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران منطقه پنج عملیات انتقال گاز در تاسیسات جهرم برگزار شد
  مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز از برگزاری آزمون عملی نخستین دوره المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران منطقه پنج عملیات انتقال گاز در تاسیسات تقویت فشار گاز جهرم، خبر داد.
  مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز از برگزاری آزمون عملی نخستین دوره المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران منطقه پنج عملیات انتقال گاز در تاسیسات تقویت فشار گاز جهرم، خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی منطقه پنج شرکت انتقال گاز ایران، ولی اله فرخی، مدیر منطقه، با اعلام این خبر افزود: این آزمون عملی طی یک روز و با حضور 28 نفر از بهره برداران زبده به منظور رقابت برای شرکت در المپیاد کشوری برگزار شده است.
  وی اضافه نمود: به همین منظور این آزمون عملی در دو نوع توربوکمپرسورهای غالب موجود در منطقه در محل تاسیسات تقویت فشار گاز جهرم 4 و 8 برگزار گردید .
  فرخی در آیین افتتاحیه این مسابقات با اشاره به لزوم ایجاد فضای تبادل تجربیات در کار، تصریح کرد: بیش از 70 درصد بهره برداران در آزمون کتبی نمره بالای 70 کسب کردند که نوید بخش میزان بالای انباشت و به کارگیری دانش در بهره برداری از تاسیسات منطقه است. در گزارش های منتج از فعالیت های منطقه و آمارها نیز این موارد خود را با بخوبی نمایان کرده است، به طوری که منطقه پنج همواره یکی از مناطقی بوده که بیشترین میزان آمادگی، به کارگیری و رضایت مشتریان را داشته است.
  وی ادامه داد: المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران، با داشتن ظرفیت مناسب می تواند شروعی برای رقابت در سایر بخش های سازمان نظیر بهره برداری خطوط لوله باشد.
  به گفته وی  منطقه پنج عملیات انتقال گاز با داشتن بیش از  15 تاسیسات تقویت فشار گاز انتقال بیش از 70 درصد گاز تولیدی کشور، موقعیتی بی نظیر برای کار و تلاش است که باید با ارتقای دانش و شایستگی های فردی و سازمانی حداکثر بهره وری را از این موقعیت تکرار نشدنی کسب نمود.
  ایشان در پایان از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش در برگزاری المپیاد، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.
  براساس همین گزارش  پیش از سخنان مدیر منطقه، مهندس رامین نیک خلق، معاون عملیات ایستگاه های منطقه در سخنانی کوتاه، ضمن تشریح روند برگزاری آزمون های کتبی و عملی المپیاد بهره بردارن گفت: نکته حایز اهمیت در همه این فعالیت ها به اشتراک گذاری تجربیات و دانش است که امیدواریم با تهیه زیر ساخت های لازم و برپایی این گونه فعالیت های جمعی بتوانیم به اهداف تعیین شده نایل شویم.
  گفتنی است در این مراسم از کسانی که بالاترین رتبه را در آزمون کتبی احراز نموده بودند و همچنین گروه اجرایی و گروه داوری با اهدای لوح، تقدیر شد.

   

   
بالغ بر 1 میلیون و 500 هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در منطقه 8 عملیات به ثبت رسید
 • 1398/7/24 چهارشنبه بالغ بر 1 میلیون و 500 هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در منطقه 8 عملیات به ثبت رسید
  رییس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران از ثبت بیش از 1 میلیون و 500 هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در نیمه نخست سال جاری در این منطقه خبر داد.

  رییس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه 8 عملیات انتقال گازایران از ثبت بیش از 1 میلیون و 500 هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در نیمه نخست سال جاری در این منطقه خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران، فرهاد قدیمی، رییس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل این منطقه، ثبت این مقدار ساعت کار بدون حادثه را برای منطقه بسیار با ارزش دانست و گفت: این منطقه در اجرا و استمرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست تلاش مضاعفی داشته و همواره سعی بر آن دارد با نگاه فرآیند محور، اهتمام به الزامات ایمنی و ارائه آموزش های هدفمند این مهم را گسترش دهد.
  قدیمی افزود: از این میزان ساعت کارکرد بدون حادثه، 822250  نفر ساعت کارکرد به نیروهای رسمی و قراردادی و 717370 نفر ساعت به نیروهای پیمانکاری اختصاص یافته است.
  وی، رعایت اصول ایمنی، بهداشت و سلامت را از اولویت های اصلی این منطقه برشمرد و افزود: منطقه 8 با عنایت به اهمیت و حساسیت این موضوع توانسته است در انجام تمامی پروژه ها، امورات بهداشت، ایمنی و محیط زیست و پدافند غیرعامل را دخیل نموده و با برگزاری دوره های آموزشی متناسب، توجه و تاکید ویژه ای به توانمند سازی، تمرکز و هوشیاری پرسنل دارد.
  رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه 8 عملیات انتقال گاز اظهار داشت: حفظ محیط زیست و تلاش در جهت رفع آلاینده ها جزو خط مشی مدیریتی، تعهدات کاری و اخلاقی سازمان ها بوده و در منطقه 8 عملیات نیز از اولویت ها و مسئولیت های اجتماعی بشمار می رود.
  وی تاکید نمود: تمامی پسماندهای موجود در این منطقه شناسایی شده و طبق دستورالعمل اجرایی با روش های؛ فروش و ارسال به مراکز بازیافت (جهت پسماندهایی مانند روغن سوخته، کاغذ، ضایعات فلزی و ...)، نگهداری موقت (انواع پسماندهای ویژه مانند باطری های فرسوده، لامپ فلورسنت، گسکت های آزبستی و ...) و دفع (پسماندهایی مانند مواد مایع حاصل از پیگرانی) انجام و کلیه پسماندهای عادی نیز به صورت مستقیم یا از طریق پیمانکار به مراکز مجاز شهرداری تحویل داده می شود.
  قدیمی اجرای 19 مورد مانور از نوع A، B و C، انجام معاینات دوره ای پرسنل بالغ بر 33 درصد، برگزاری دوره های آموزشی واکنش در شرایط اضطراری در اکثر تاسیسات و مراکز بهره برداری، تست هیدواستاتیک تمامی سیلندرهای سیستم اطفاء حریق، سمپاشی محوطه ها و ساختمان ها، برپایی جلسات هماهنگی و همچنین بازدیدهای دوره ای از مراکز و تأسیسات را از جمله بر نامه های درون سازمانی در طول شش ماهه نخست سال جاری این منطقه نام برد. 
   
     

فراخوان مناقصه عمومی / یک مرحله ای (تقاضای شماره 9800061)
 • 1398/7/24 چهارشنبه فراخوان مناقصه عمومی / یک مرحله ای (تقاضای شماره 9800061)
  خرید انواع لاستیک
  منطقه پنج عملیات انتقال گاز در نظردارد کالای "موضوع بند یک" را از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای از تولیدکنندگان وتامین کنندگان واجد شرایط و عضو سامانه EP خریداری نماید. لذا از مناقصه گران واجد شرائط دعوت بعمل می آید جهت دریافت همزمان اسناد مناقصه و فرم های استعلام ارزیابی کیفی تامین کنندگان،همراه با نامه اعلام آمادگی، فیش واریزی بابت خرید اسناد و مستندات ماده 7 به نشانی قید شده در ماده 2 مراجعه نمایند.
  ارسال اعلام آمادگی به شماره 38407776 071 (پیگیری نمابر38132631 و 38132404 امکان پذیر می باشد.)
  1- موضوع مناقصه: خرید انواع لاستیک 
  لازم بذکر است: تامین کالای خارجی که مشابه تولید داخلی دارد توسط مناقصه گر ممنوع است.
  2- نام و نشانی مناقصه گزار: شرکت انتقال گاز ایران؛ منطقه پنج عملیات انتقال گاز - شیراز _کمربندی احمدآباد _ جنب پمپ بنزین فلاح زاده – اداره تدارکات و عملیات کالا
  3- نوع و مبلغ تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار: عبارتست از مبلغ -/397/690/000 ریال (سیصد و نود و هفت میلیون و ششصد و نود هزار ریال) مطابق آئین نامه تضمین معاملات دولتی
  4- محل، زمان و مهلت دریافت اسناد و تحویل و گشایش پیشنهاد ها:
  1-4- محل دریافت اسناد: منطقه 5 عملیات انتقال گاز - شیراز _کمربندی احمدآباد _ جنب پمپ بنزین فلاح زاده _ ساختمان کنترل و تدارکات کالا _ اتاق 5
  2-4) زمان و مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه/ فرم های استعلام ارزیابی کیفی تامین کنندگان: از تاریخ درج آگهی نوبت اول لغایت پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ  98/07/30  می باشد.
  3-4) عودت اسناد(استعلام ارزیابی کیفی): پاکت حاوی اسناد یاد شده حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 98/08/18 در مقابل اخذ رسید کتبی از اداره تدارکات و عملیات کالا تحویل شود.
  4-4)مهلت تحویل تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار،اسناد مناقصه و پیشنهاد فنی ،پیشنهاد قیمت و گشایش پیشنهادها: پس از طی فرایند ارزیابی کیفی و تعیین مناقصه گران حائز صلاحیت مراتب از طریق دعوتنامه اطلاع رسانی شده و طی آن مهلت،مکان و زمان ارائه "تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار"،"پاکت اسناد مناقصه و پیشنهاد فنی" و "پاکت پیشنهاد قیمت " (پاکات الف،ب و ج) اطلاع رسانی خواهد شد.
  5- نحوه توزیع و دریافت اسناد مناقصه و هزینه آن: متقاضیان شرکت در مناقصه جهت دریافت اسناد مناقصه می بایست مبلغ500/000 ریال بابت هزینه تهیه اسناد به شماره حسابشماره حساب ir150100004101090571214676 نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی بنام شرکت انتقال گاز ایران تنخواه گردان منطقه  پنج واریز و بهمراه رسید وجه واریزی، به نشانی قید شده در بند 1-4 مراجعه نمایند.
  تبصره: در صورت لزوم مکان و زمان بازدید از محل اجرای عملیات موضوع مناقصه توسط کارفرما طی اطلاعیه به اطلاع مناقصه گران رسیده خواهد شد.
  5-1)گشایش پیشنهادها: (متعاقبا" اعلام خواهد شد.)
  6- مدت اعتبار پیشنهاد ها: مدت اعتبار پیشنهادها از آخرین روز مجاز ارائه پیشنهاد ( روز بازگشایی پاکت های مالی )  سه ماه می باشد که بنا به صلاحدید مناقصه گزار برای یک دوره سه ماهه دیگر تمدید خواهد شد.
  7- سایر شرایط و مستندات لازم مناقصه گران برای دریافت اسناد مناقصه:
  1-7) توانایی ارائه تضامین لازم براساس تصویب نامه شماره 123402/ت 50659 ه مورخ 94/09/22 هیئت وزیران
  2-7) ارائه کد اقتصادی، شناسنامه ملی، گواهی ثبت نام مودیان مالیات بر ارزش افزوده، اساسنامه، آگهی تاسیسی و تغییرات شرکت.
  8- اطلاعات کلی مناقصه در پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات کشور با کد فراخوان 3217044سایت هایwww.nigc-dist5.ir   و www.shana.ir  قابل رؤیت می باشد.
  تلفن تماس 07138132404 یا 07138132222
  آگهی نوبت اول:   98/07/23 
  آگهی نوبت دوم:   98/07/25
  روابط عمومی منطقه5عملیات انتقال گاز
آگهی فراخوان مناقصه عمومی – دو مرحله ای
 • 1398/7/24 چهارشنبه آگهی فراخوان مناقصه عمومی – دو مرحله ای
  تقاضای شماره : MD99-9643825-EL PARTS FOR GAS TRANSFER TURBO COMPRESSOR SUMY
  تقاضای شماره : MD99-9643825-EL
  PARTS FOR GAS TRANSFER TURBO COMPRESSOR "SUMY"
  شرکت انتقال گاز ایران در نظر دارد تامین  اقلام تقاضای فوق را از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله ای پس از ارزیابی کیفی به تامین کنندگان واجد شرایط به شرح ذیل واگذار نماید:
  1- مناقصه گزار: ستاد شرکت انتقال گاز ایران - واقع در تهران بلوار نلسون ماندلا (جردن) - بلوار اسفندیار - پلاک 27.
  2- مدت تحویل کالا: حداکثر مدت زمان تحویل کالای موضوع تقاضا دوازده ماه می باشد.
  3- محل تحویل کالا: CFR  بندر عباس/CPT  (زمینی/هوایی) تهران/DDP  (تحویل در سایت متقاضی)
  4- آخرین مهلت دریافت اسناد مناقصه: 14 روز  پس از انتشار نوبت دوم فراخوان در روزنامه های کثیر الانتشار
  5- میزان و نوع تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار: مبلغ 1,854,280,000 ریال و براساس آئین نامه تضمین معاملات دولتی مصوب 09/22/ 1394 می باشد.
  6- توانایی تهیه و تسلیم ضمانتنامه حسن انجام تعهدات به میزان 10 درصد کل مبلغ پیشنهادی (در صورت برنده  شدن).
  7- میزان پیش پرداخت: حداکثر 15% مبلغ پیشنهادی در برابر ارایه ضمانت نامه معتبر بانکی
  8- شرکتهای ایرانی در مقابل تضمبن فرآیند ارجاع کار و تضامین انعقاد قرار داد ارزی – ریالی و  ضمانت نامه پیش پرداخت مجاز هستند به جای ضمانت نامه های ارزی، ضمانت نامه ریالی بانکی معتبر بر اساس نرخ تسعیر (سامانه نظارت ارز) نیما در زمان تسلیم ارائه نمایند.
  در هر دوره دوازده ماهه که نرخ تسعیر ارز ده درصد افزایش داشته باشد میبایست مبلغ ضمانت نامه بروز شده و کسری آن تحویل شرکت (کارفرما) گردد.
  مناقصه گران می توانند جهت دریافت اسناد مناقصه پس از واریز مبلغ 70,000 ریال به شماره حساب 4101090530233049 (شماره شبا 150100004101090530233049IR) نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بنام شرکت انتقال گاز ایران به همراه معرفی نامه به آدرس ذیل مراجعه نمایند.
  ((تهران بلوار نلسون ماندلا (جردن) - بلوار اسفندیار پلاک 27- اداره خریدهای خارجی/تلفن 81314014 آقای محمد سلیمانی ))
  قابل ذکر می باشد مبلغ واریزی 70/000 ریالی میبایست به صورت فیش بانکی معتبر ارائه گردد و سایر موارد (اینترنتی/دستگاه خود پرداز و ....) مورد تائید نمی باشد.
  ضمناً به اطلاع می رساند:    
  الف) بازگشایی پاکات در محل برگزاری کمیسیون مناقصات ستاد شرکت انتقال گاز خواهد بود و زمان بازگشایی متعاقباً اعلام خواهد شد.
  ب) شرکت در مناقصه و دادن پیشنهاد به منزله قبول اختیارات و تکالیف این شرکت طبق ماده 10 آیین نامه معاملات دولتی میباشد.
  ج) دستگاه مناقصه گذار در صورت عدم رعایت مفاد قانون و آیین نامه ها میتواند نسبت به رد پیشنهادات واصله اقدام نماید.
   د)فروش اسناد مناقصه از تاریخ 1398/07/24 تا آخر وقت اداری 1398/08/08 و به صورت حضوری و در قبال ارائه رسید معتبر واریز مبلغ و معرفی نامه تحویل می گردد.
  هـ) پیشنهادات بایستی تا پایان وقت اداری ساعت 16تاریخ 1398/08/25به کمیسیون مناقصات تحویل گردیده و پیشنهادات ارائه شده می بایست به مبلغ مشخص و یا براساس درصد کسر یا اضافه نسبت به واحد بهای اعلام شده تعیین و با سه ماه اعتباردر پاکات لاک و مهر شده تسلیم گردد.
  و)  مناقصه گران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی الکترونیکی شرکت انتقال گاز به آدرس 
  WWW.NIGC-NIGTC.IR بخش آگهی - مناقصه ها٬ مراجعه و یا با شماره تلفن 81314237  شرکت انتقال گاز تماس حاصل نمایند.
  تاریخ چاپ آگهی نوبت اول:   1398/07/23  
  تاریخ چاپ آگهی نوبت دوم : 1398/07/24
            
درخشش فرزندان شرکت انتقال گاز ایران در کنکور سراسری دانشگاه های کشور
 • 1398/7/23 سه‌شنبه درخشش فرزندان شرکت انتقال گاز ایران در کنکور سراسری دانشگاه های کشور
  امیرمحمد و امیررضا قنواتی موفق به کسب کرسی دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه علم وصنعت ایران شدند.
  امیرمحمد و امیررضا قنواتی موفق به کسب کرسی دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه علم وصنعت ایران شدند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران فرزندان دوقلوی آقای اسداله قنواتی معاون مهندسی در امور ایستگاه های تقویت فشار گاز در کنکور سراسری دانشگاه ها موفق به کسب کرسی مهندسی نفت دانشگاه صنعتی شریف و مهندسی شیمی دانشگاه علم وصنعت ایران شدند.نصب پایلوت و تست واقعی و موفقیت آمیز شعله یاب در محفظه توربین های زاریا
 • 1398/7/23 سه‌شنبه نصب پایلوت و تست واقعی و موفقیت آمیز شعله یاب در محفظه توربین های زاریا
  به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز نصب پایلوت و تست نشان دهنده شعله در توربین های زاریا توسط کارشناسان واحد تعمیرات ابزار دقیق منطقه با موفقیت انجام شد.
  به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز نصب پایلوت و تست نشان دهنده شعله در توربین های زاریا توسط کارشناسان واحد تعمیرات ابزار دقیق منطقه با موفقیت انجام شد.
  مجتبی گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز با اعلام این خبر گفت: یکی از بخش های مهم حفاظتی در محفظه توربین های گازی سیستم F&G است که این سیستم مهم وظیفه تشخیص آتش و نشتی گاز و خاموش کردن آتش را برعهده دارد.
  گلستانه در ادامه گفت: سیستم های F&G مدرن برای تشخیص آتش مجهز به شعله یاب هستند که با تابش اشعه های UV  و IR  فعال می شوند، از این رو با توجه به این که سیستم F&G توربین های زاریا فاقد شعله یاب هستند؛ پیشنهاد گردید امکان افزودن این تجهیز به سیستم بررسی گردد.
  وی خاطر نشان کرد:پس از مطالعه اسناد و مدارک اندک موجود و بررسی فیزیکی تجهیزات و پنل های سیستم F&G مشخص گردید، امکان افزودن هرگونه تجهیز حفاظتی جدید از جمله نشان دهنده شعله   به سیستم وجود دارد. در مرحله بعد دو دستگاه نشان دهنده  شعله برای نصب به صورت پایلوت در واحد چهارم تاسیسات تقویت فشار گاز ندوشن در اختیار این تاسیسات قرار گرفت.
  گلستانه در خاتمه گفت: به یاری خداوند و با حمایت و پشتیبانی فکری گروه ابزار دقیق منطقه دو، تجهیز شعله یاب توربین های زاریا توسط گروه ابزار دقیق تاسیسات تقویت فشارگاز ندوشن نصب و پس از آزمایش موفقیت آمیز، در سرویس قرار گرفت.
   

   
جلسه هماهنگی مدیران منطقه یک عملیات انتقال گاز، شرکت پالایش گاز بیدبلند و شرکت آبفای استان خوزستان
 • 1398/7/23 سه‌شنبه جلسه هماهنگی مدیران منطقه یک عملیات انتقال گاز، شرکت پالایش گاز بیدبلند و شرکت آبفای استان خوزستان
  مشکلات آبرسانی به شهرک مسکونی میانکوه با حضور مدیران منطقه یک عملیات انتقال گاز، شرکت پالایش گاز بیدبلند و شرکت آبفای استان خوزستان مورد بررسی قرار گرفت.
  مشکلات آبرسانی به شهرک مسکونی میانکوه با حضور مدیران منطقه یک عملیات انتقال گاز، شرکت پالایش گاز بیدبلند و شرکت آبفای استان خوزستان مورد بررسی قرار گرفت.
  به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خضرایی مدیر منطقه، با توجه به صدور مصوبه وزارت کشور در خصوص شهر شدن منطقه مسکونی میانکوه و لزوم هماهنگی در خصوص راهکارهای متولی گری شرکت آبفای خوزستان جهت پشتیبانی های لازم و مرتبط با مسئولیت های آن شرکت جلسه ای مشترک برگزار و موارد مورد بررسی قرار گرفت.
  در این نشست با اشاره به اینکه تأمین آب مصرفی شهر میانکوه از تصفیه خانه آب کنونی، به دلیل برداشت روستاهای میان مسیر جوابگوی مصرف ساکنان نمی باشد، مقرر گردید متولیان امر ضمن بررسی زیرساخت های شهر میانکوه، شرایط لازم جهت تأمین و متولی گری آب توسط شرکت آبفای خوزستان در شهر میانکوه را اعلام نمایند.
   
   
در ارزیابی نیمه نخست سال جاری، بالغ بر 22 هزار نفر ساعت دوره آموزشی در منطقه 8 برگزار شد
 • 1398/7/23 سه‌شنبه در ارزیابی نیمه نخست سال جاری، بالغ بر 22 هزار نفر ساعت دوره آموزشی در منطقه 8 برگزار شد
  رییس آموزش منطقه 8 عملیات انتقال گاز، از برگزاری بیش از 22 هزار نفر ساعت دوره آموزشی فنی و تخصصی برای کارکنان این منطقه خبرداد.

  رییس آموزش منطقه 8 عملیات انتقال گاز، از برگزاری بیش از 22 هزار نفر ساعت دوره آموزشی فنی و تخصصی برای کارکنان این منطقه خبرداد.
  به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، غلامرضا روشنی، رئیس آموزش این منطقه، با اعلام خبر فوق گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری، این واحد برمبنای نیازهای واصله از سوی واحدها و تقویم آموزشی با برگزاری 57 دوره آموزشی در بخش های مختلف از جمله عمومی، تخصصی، HSE، سیستم های مدیریتی و مشارکت، توانست به رسالت خویش عمل نماید.
  روشنی بر تاثیر امر آموزش در ارتقاء سطح علمی کارکنان، همگام با روند روزافزون پیشرفت های علمی در سطح جامعه جهانی، تاکید کرد و افزود: ماحصل این دوره های آموزشی، رشد چشمگیر و کیفی فعالیت ها و عملکرد در این منطقه می باشد.
  وی اشاره نمود: واحد آموزش این منطقه در تلاش است با برگزاری دوره های آموزشی بعد از پیاده سازی استاندارد آموزشی در جهت افزایش اثربخشی دوره های برگزاری، توسعه مراکز آموزشی، اجرای دوره های فنی در محل تجهیزات تاسیسات و یاردها، گامی هرچند کوچک در راستای ارتقاء بهره وری و تعالی سازمانی بردارد.

   
پایداری انتقال گاز با انجام تعمیرات بر روی خط سراسری اول در منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران
 • 1398/7/22 دوشنبه پایداری انتقال گاز با انجام تعمیرات بر روی خط سراسری اول در منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران
  به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران و به نقل از پیمان خضرایی مدیر منطقه: تعمیرات اضطراری خط سراسری اول به منظور افزایش پایداری انتقال گاز در زمستان، با قید فوریت در دستور کار بهره برداری خطوط لوله بیدبلند در منطقه یک عملیات انتقال گاز قرار گرفت.
  به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران و به نقل از پیمان خضرایی مدیر منطقه: تعمیرات اضطراری خط سراسری اول به منظور افزایش پایداری انتقال گاز در زمستان، با قید فوریت در دستور کار بهره برداری خطوط لوله بیدبلند در منطقه یک عملیات انتقال گاز قرار گرفت.
  خضرایی با اعلام این خبر افزود: در پی موافقت دیسپچینگ ملی گاز در خصوص در اختیار قرار دادن خط سراسری اول، ضمن ایزوله کردن و کاهش فشار خط سراسری اول و هماهنگی با شرکت گاز استان، در حضور HSE عملیات تعمیرات و اتصال خط  سراسری در عبور از رودخانه مارون آغاز گردید.
  خضرایی ضمن با اهمیت شمردن انجام این عملیات اظهار داشت: در مدت زمان کمتر از یک روز، عملیات گاز زدایی، برشکاری و جوشکاری در شرایط کاملاً ایمن انجام و با اتصال خط و گازدار کردن آن در محدوده مورد نظر اولین مرحله انجام این پروژه تعمیراتی با موفقیت به پایان رسید.
   
پس از رقابت تنگاتنگ، تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز، در سکوی برترین های المپیاد بهره برداران قرار گرفت
 • 1398/7/22 دوشنبه پس از رقابت تنگاتنگ، تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز، در سکوی برترین های المپیاد بهره برداران قرار گرفت
  در اولین المپیاد منطقه ای بهره برداران منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران که با هدف سنجش و پایش نفرات برتر برگزار شد، تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز در سکوی برترین ها قرار گرفت.
  در اولین المپیاد منطقه ای بهره برداران منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران که با هدف سنجش و پایش نفرات برتر برگزار شد، تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز در سکوی برترین ها قرار گرفت.
  به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، در این المپیاد یک روزه، 9 اکیپ 5 نفره با حضور شرکت کنندگانی از برترین های مرحله کتبی دومین المپیاد بهره برداران منطقه 8 عملیات، با هم به رقابت پرداختند و تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز که متشکل از دو تیم بود در جایگاه اول و دوم و بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز اردبیل نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.
  بنابراین گزارش، سنجش و ارزیابی توانمندی های شرکت کنندگان در عملیات و بهره برداری، ارتقای هر چه بهتر سطح علمی و عملی بهره برداران، شناسایی نقاط ضعف و قوت بهره برداران، ضریب اطمینان عملکرد و استفاده صحیح و بهینه از تجهیزات در عملیات و بهره برداری و همچنین ایجاد انگیزه و نشاط در بین شرکت کنندگان از مهمترین اهداف برگزاری این المپیاد می باشد.
  گفتنی است بهره برداران منطقه 8 عملیات انتقال گاز در اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران شرکت انتقال گاز که در سال گذشته برگزار شد، موفق شدند مقام سوم این المپیاد را ازآن خود نمایند.
   
برگزاری جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در منطقه 7
 • 1398/7/22 دوشنبه برگزاری جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در منطقه 7
  به گزارش روابط عمومی منطقه هفت عملیات انتقال گاز ایران؛ جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در این منطقه عملیاتی برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی منطقه هفت عملیات انتقال گاز ایران؛ جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در این منطقه عملیاتی برگزار گردید.
  افتتاحیه جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با حضور مسئولان و کارشناسان پدافند غیرعامل وزارت نفت، شرکت ملی گاز ایران، ستاد و مناطق عملیاتی شرکت انتقال گاز ایران، مدیر و مسئولان منطقه هفت عملیات انتقال گاز در محل سالن کنفرانس ساختمان مرکزی این منطقه عملیاتی برگزار گردید.
  در افتتاحیه این جلسه، عبادی مدیر این منطقه عملیاتی ضمن خوشامد گویی به حضار، در سخنانی اظهار داشت: یکی از ارکان موفقیت آمیز در مدیریت بحران و واکنش در مواقع اضطراری؛ ارزیابی صحیح، دقیق و علمی نفرات نقش آفرین هنگام وقوع بحران است.
  وی در ادامه افزود: شایسته است با برنامه ریزی های دایمی و پیوسته در راستای ارتقای سطح فرهنگ HSE؛ دانش و آگاهی کارکنان را از طریق نیازسنجی صحیح آموزشی تقویت نماییم.
  شایان ذکر است جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شرکت انتقال گاز ایران به مدت سه روز با هدف بحث و تبادل نظر مسئولان و کارشناسان این حوزه در منطقه هفت عملیات انتقال گاز برگزار می گردد.

   
سارا محمدی موفق به دریافت معتبرترین جایزه علوم اعصاب و شناختی کشور شد
 • 1398/7/22 دوشنبه سارا محمدی موفق به دریافت معتبرترین جایزه علوم اعصاب و شناختی کشور شد
  سارا محمدی، فرزند حسین محمدی رییس بازرسی فنی مکانیک، معتبرترین جایزه علوم اعصاب و شناختی کشور را دریافت کرد.

  سارا محمدی، فرزند حسین محمدی رییس بازرسی فنی مکانیک، معتبرترین جایزه علوم اعصاب و شناختی کشور را دریافت کرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، این بانوی نخبه و پرافتخارمان، که دیپلم افتخار مسابقات جهانی ریاضی در چین (IMC-2015) مدال طلای المپیاد زیست شناسی 96 کشور، مدال نقره جهانی المپیاد زیست شناسی (IBO-2018) و مقام سوم مسابقات جهانی زیست شناسی دانشگاه مسکو را در کارنامه خود دارد، امسال نیز مدال طلای پنجمین دوره مسابقات دانش مغز(Brainbee) را تصاحب کرد.
  گفتنی است مرحله اول مسابقات دانش مغز (Brainbee) که در زمینه مغز و علوم اعصاب می باشد، بین 3000 دانش آموز در کل کشور برگزار و از بین آن ها 30 دانش آموز برتر انتخاب شدند که پس از طی دوره ی تخصصی و برگزاری آزمون نهایی به افراد برتر مدال های طلا، نقره و برنز اهداء شد.
  سارا محمدی، هم زمان با تصاحب این مدال، جایزه مغز و شناخت اهوازی که معتبرترین جایزه علوم اعصاب و شناختی کشور می باشد را از طرف انجمن علوم اعصاب ایران و ستاد توسعه علوم و فن آوری شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری را دریافت نمود، این جایزه هر ساله به دانش گران و پژوهش گران برتر جوان تعلق می گیرد.
   
مزایده شماره 1-98، فروش حدود 35000 متر لوله 42 اینچ دپو شده خارج از رده موجود در منطقه یک عملیات انتقال گاز
 • 1398/7/21 يكشنبه مزایده شماره 1-98، فروش حدود 35000 متر لوله 42 اینچ دپو شده خارج از رده موجود در منطقه یک عملیات انتقال گاز
  شرکت انتقال گاز - منطقه یک عملیات  انتقال گاز میانکوه در نظر دارد حدود 35000 متر لوله 42 اینچ خارج از رده دپو شده موجود درمنطقه (استان خوزستان - اهواز ) را از طریق مزایده عمومی بفروش برساند. 
  متقاضیان شرکت در مزایده می توانند از تاریخ درج آگهی نوبت دوم بمدت 4 روز در ساعات اداری (بجز پنجشنبه و جمعه) جهت دریافت اسناد مزایده به آدرس: تهران خیابان نلسون ماندلا – بلوار اسفندیار – پلاک 27 طبقه چهارم واحد کالای مازاد شماره 405 مراجعه نموده و یا با تلفن: 81314398 و 81314027 و 26355289 تماس حاصل نمایند. ضمناّ سپرده شرکت در مزایده (پنج درصد قیمت پیشنهادی) مطابق با آیین نامه معاملات دولتی به شماره 123402/ت 50659 مورخ 94/9/22 و هزینه ارائه اسناد مزایده نیز به مبلغ دویست هزار ریال به حساب جاری 4101090530233049 (شبای شماره 980100004101090530233049 IR ) نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بنام شرکت انتقال گاز ایران دریافت می گردد.
  تلفن  : 81314398-81314027-26355289-021
  جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس:
  www.nigc-nigtc.ir     و www.shana.ir     و  www.iets.mporg.ir     و  www.nigc-zone1.ir   مراجعه فرمائید.
  روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز
   
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما