جمعه 1 آذر 1398   08:59:59
اخبار مناطق عملیات
11:131398/7/17 چهارشنبه
تقدیر از نفرات برتر ایمنی در منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران با حضور مدیر و مسئولین منطقه ده عملیات، ازکارکنان برتر ایمنی تقدیر و تشکر به عمل آمد

به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران، همزمان با گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی ازنفرات برتر ایمنی با حضور مدیر و مسئولین ستادی این منطقه تقدیر شد.
حمید خدری مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز در ابتدای این مراسم طی سخنانی از تلاش کارکنان انتخاب شده تقدیر کرد و گفت: هدف سیستم مدیریتHSE در راستای سیاست ها و اهداف کلان شرکت انتقال گاز ایران، برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول و همچنین توسعه پایدارمی باشد.
وی ضمن اشاره به نقش منطقه ده در انتقال گازکشور، انجام رسالت مهم و خطیر انتقال بدون حادثه انرژی گاز را، اهتمام ویژه کارکنان این منطقه به الزامات ایمنی دانست و افزود: آیین تجلیل ازنفرات شایسته و برتر ایمنی می تواند در ایجاد انگیزه و ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی بسیار مهم و تاثیرگذار باشد.
خدری با بیان این که تاکنون بیش از 17 میلیون نفر ساعت کارکرد بدون حادثه در سطح این منطقه انجام گرفته است، گفت: منطقه ده عملیات انتقال گاز با سرلوحه قراردادن قانون مداری، خرد ورزی و مشارکت جمعی توانسته است درجهت حفظ سرآمدی و تعالی سازمانی گام بردارد و با حفظ تداوم پایدار و ایمن انرژی گاز به عنوان یکی از مناطق برتر شرکت انتقال گاز ایران به شمار آید.
در ادامه این مراسم نیز رییس واحد ایمنی، بهداشت، و محیط زیست (HSE) گزارشی از فعالیت های انجام شده ارایه نمود.
برپایه این گزارش، در پایان این مراسم نفرات برتر ایمنی در واحد های مختلف ستادی، مراکز بهره برداری و تاسیسات تقویت فشار گاز مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند.


تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما