پنجشنبه 2 اسفند 1397   01:55:05
12:081397/4/16 شنبه
آزمون کتبی اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران شرکت انتقال گاز ایران برگزار گردید

آزمون های کتبی اولین المپیاد بهره برداران تأسیسات تقویت فشار گاز با حضور بیش از 600 نفر از همکاران شاغل در سمت های بهره برداری با برگزاری 2 آزمون هماهنگ و همزمان در سراسر کشور در 29 حوزه امتحانی در 10 منطقه عملیاتی انجام گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، سعید توکلی مدیرعامل شرکت، هدف از برگزاری این آزمون را ایجاد بستر مناسب درجهت بالابردن دانش و انگیزه کاری بهره برداران تأسیسات تقویت فشار (به عنوان خلبانان تجهیز) عنوان کرد و افزود: این راه کار که یکی از اهداف شرکت انتقال گاز ایران می باشد می تواند انگیزه پرسنل بهره بردار را در خودآموزی و بهینه سازی رویه کاری بالا ببرد.
وی در ادامه گفت : این آزمون ها جهت تعیین صلاحیت همکاران متقاضی شرکت در مرحله عملی المپیاد بهره برداران شرکت انتقال گاز ایران که قرار است در مهرماه سال جاری در مجتمع تأسیسات قم و با حضور 14 تیم 7 نفره از ده منطقه عملیاتی، برگزار شود.
وی اضافه نمود: به همین منظور کتابچه ای حاوی 280 سوال به همراه پاسخ در زمینه مسایل کاربردی و عملی بهره برداری تأسیسات در اسفندماه سال 96 تدوین و در اختیار کلیه همکاران مناطق عملیاتی قرار گرفت.
توکلی در تشریح آزمون های کتبی گفت: در راستای برگزاری اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران شرکت انتقال گاز ایران، طی برنامه ریزی انجام شده، 2 آزمون هر یک شامل 40 سوال تشریحی و تستی از همکاران متقاضی به صورت کتبی گرفته شد و قرار است نفراتی که حد نصاب نمره 70 از 100 را کسب نمایند بتوانند به عنوان نفرات تیم های مرحله ی بعدی انتخاب شوند و در مرحله دوم المپیاد با انجام سناریوهای از پیش طراحی شده عملی، تیم ها به رقابت خواهند پرداخت.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ابراز امیدواری کرد: فضای شاد و رقابتی سالم باعث بالا بردن انگیزهای کاری و بهره وری بیشتر در میان این دسته از همکاران خدوم و زحمتکش شرکت انتقال گاز ایران شده و با ایجاد بستر مناسب، این شرکت را در رسیدن به اهدافش یاری نماید. 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما