شركت انتقال گازايران

IGEC-CO

navbar-top

 

 

 

 

 

 

مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز ایران:
نمایشگاه هجدهم فرصت مناسبی برای شناسایی متخصصین و تولید کنندگان توانمند داخل کشور است

 


    مهندس سعید توکلی با بیان این مطلب که نمایشگاه دو بعد دارد، گفت: بعد اول ارائه محصولات و توانمندی‌های تامین‌کنندگان و بعد دوم انعکاس ضرورت‌ها، نیازها و چالش‌های صنعت است.
  مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با مناسب خواندن فضای نمایشگاه برای مذاکرات افزود: این رویداد فرصت مناسبی است که به شناسایی متخصصین و تولیدکنندگان توانمند در داخل کشور بپردازیم تا با استفاده از ظرفیت‌ و امکانات آن‌ها تجهیزات مورد نیاز صنعت گاز را تأمین کنیم.
  وی در این‌باره افزود: حضور شرکت‌های دولتی در یک مکان مشترک و در کنار یکدیگر به هم‌افزایی و ایجاد تعامل بین شرکت‌های وزارت نفت نیز کمک می‌کند.
  مهندس توکلی سال گذشته را سالی پرکار و خوب برای منطقه شش عنوان کرد و اظهار داشت: مصوبات مهمی داشتیم که از آن جمله تاسیس دی کلینیک نفت برای مجموعه نفت در بندرعباس، مجوز 100 واحد مسکونی برای همکاران در محدوده شهرک فجر و مجوز جذب نیرو برای تکمیل نیروی انسانی منطقه بود.
  مدیر منطقه شش با گسترده خواندن و متنوع دانستن کارها در این منطقه گفت: امنیت و اهمیت خط هفتم با توجه به صادراتی بودن، خط لوله زیر دریا و حساسیت آن شرایط عملیات منطقه را بسیار دشوار کرده است.
  مهندس توکلی در ادامه به تشریح عملکرد منطقه شش در سال گذشته پرداخت و گفت: تعمیرات و تزریق گاز خط هفتم سراسری، تزریق گاز خط 16 اینچ محدوده جزیره قشم، و خط 20 اینچ طولا از اقدامات این برنامه در سال گذشته است.
  وی با اشاره به تزریق گاز خط 120 کیلومتری دریایی جزیره سیری به قشم گفت: با احداث این خط گاز خروجی NGL سیری به قشم رسید تا صنایع قشم از این محصول استفاده کنند.
  مهندس توکلی تعمیرات اساسی توربین‌ها را از برنامه‌های منطقه در سال 92 دانست و افزود: کلید خوردن ساختمان و انبار مرکزی منطقه، تعویض پوشش خط 12 اینچ قشم بندرعباس و تعویض پوشش و تعمیرات خط 22 اینچ پالایشگاه سرخون به خون‌سرخ و تعمیرات خط 42 اینچ ارسنجان، رفسنجان از اقدامات منطقه در سال جاری خواهد بود.

تاريخ درج خبر :يکشنبه 01 ارديبهشت 1392

 

چهارشنبه 09 فروردين 1396

bilboard


menu-right